بورس (زندان جذاب نقدینگی)
این یک وبلاگ آموزشی درباره آشنایی با بازارهای مالی و به ویژه بازار اوراق بهادار یا بورس است. هر یک از بازدید کنندگان حتی می توانند در قالب سوال طرح موضوع نمایند و در اولین فرصت مطالب مورد نیاز آموزشی در این خصوص در همین وبلاگ ارایه خواهد شد.
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: سید روح الله حسینی مقدم - ۱۳٩٢/٥/٢۳

مدیریت نظارت بر امور ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، درخصوص موارد مطرح شرکت ملی سرب و روی توضیحاتی ارائه کرد.

 

سیدروح‌الله حسینی‌مقدم با اشاره به اینکه بحث مربوط به محیط زیست و شرکت ملی سرب و روی مربوط به 4 – 3 سال پیش است، گفت: این کارخانه در 13 کیلومتری شهر زنجان واقع است و همه مجوزهای محیط زیست را دارد و بر اساس پیگیری‌های ما، کارشناسان محیط‌زیست ارتباط مستمر با کارخانه دارند و طبق اظهارات مدیران شرکت، تکنولوژی تولید این شرکت یک تکنولوژی پذیرفته شده در دنیا است و مشابه این کارخانه در 13 کشور دنیا وجود دارد و دانش فنی آن مربوط به کشورهای اروپایی است.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی تکنولوژی کاهش آلایندگی و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در شرکت ملی سرب و روی بسیار پیشرفته است و حسگرهای تشخیص آلودگی موجود در کوره‌ها به‌صورت آنلاین گزارش‌های لحظه‌ای را به محیط زیست استان و محیط زیست کشور ارسال می‌کند. حسینی‌مقدم با تاکید بر اینکه فرآیند تولید کارخانه متوقف نیست و تولید همچنان ادامه دارد، افزود: از مدیران شرکت خواستیم در خصوص نگرانی‌های سهامداران در بازار سرمایه از طریق سایت اطلاع‌رسانی کدال شفاف‌سازی لازم را انجام دهند.

مدیران شرکت هم با تعامل با استانداری در حال پیگیری موضوع از طریق اداره محیط زیست و اداره بهداشت استان هستند.

سید روح الله حسینی مقدم
کارشناسی ارشد اقتصاد کارشناس بازار سرمایه از سال 1383 مدرس دانشگاه
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
Monex Live Gold Price
web polls
کدهای اضافی کاربر :


unction keep_alive() { xmlhttp = new XMLHttpRequest(); xmlhttp.open('GET', "path_to_your_server_stock_data_code"); xmlhttp.send(null); xmlhttp.onreadystatechange = function(){ if (xmlhttp.readyState == 4) { if(xmlhttp.status == 200 ){ var receivedText = xmlhttp.responseText; if(document.getElementById){ document.getElementById('updatesuff').innerHTML = receivedText; } }else{ alert("Unable to transmit your changes to the server."); return false;}}}}; setInterval(keep_alive,840000); //My session expires at 15 minutes