بورس (زندان جذاب نقدینگی)
این یک وبلاگ آموزشی درباره آشنایی با بازارهای مالی و به ویژه بازار اوراق بهادار یا بورس است. هر یک از بازدید کنندگان حتی می توانند در قالب سوال طرح موضوع نمایند و در اولین فرصت مطالب مورد نیاز آموزشی در این خصوص در همین وبلاگ ارایه خواهد شد.
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: سید روح الله حسینی مقدم - ۱۳٩٢/۱٢/۱٦

رونمایی صندوق سرمایه­گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران

 

همزمان با برگزاری اولین جشنواره خیرین دانشگاه تهران، که با حضور سرپرست دانشگاه تهران، خیرین و فعالان بازار سرمایه، طی مراسم خاصی از صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران رونمایی شد.
این جشنواره که با هدف تقدیر از خیرین دانشگاه تهران برگزار شد آغاز به کار فعالیت ابزارهای بازار سرمایه برای امور خیرخواهانه را به خیرین نوید داد. در این جشنواره و در همان ساعات اول بیش از 5 میلیارد ریال پذیره نویسی انجام گرفت. به گفته مدیر این صندوق مدت پذیره نویسی تا دهم فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت. مدیرعامل شرکت سبدگردان کاریزما همچنین اظهار داشت، با راه اندازی این صندوق امکان فعالیت خیرین با هر میزان سرمایه وجود خواهد داشت. همچنین وی در خصوص سازوکار این صندوق عنوان کرد: منابع صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران در بازار سرمایه سرمایه­­گذاری و منافع آن برای حمایت از دانشجویان و ایجاد فضاهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه تهران اختصاص خواهد یافت.

لازم به ذکر است، مدیر این صندوق شرکت سبدگردان کاریزما، متولی آن مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر، مدیر اجرایی شرکت توسعه سرمایه گذاری دانشگاه تهران و مدیر ثبت کارگزاری سرمایه و دانش است. حسابرس صندوق نیکوکاری نیز موسسه حسابرسی دایارایان می باشد. کلیه اطلاعات صندوق و ارکان آن در سایت صندوق به آدرس www.utfund.ir موجود می باشد.

 

سید روح الله حسینی مقدم
کارشناسی ارشد اقتصاد کارشناس بازار سرمایه از سال 1383 مدرس دانشگاه
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
Monex Live Gold Price
web polls
کدهای اضافی کاربر :


unction keep_alive() { xmlhttp = new XMLHttpRequest(); xmlhttp.open('GET', "path_to_your_server_stock_data_code"); xmlhttp.send(null); xmlhttp.onreadystatechange = function(){ if (xmlhttp.readyState == 4) { if(xmlhttp.status == 200 ){ var receivedText = xmlhttp.responseText; if(document.getElementById){ document.getElementById('updatesuff').innerHTML = receivedText; } }else{ alert("Unable to transmit your changes to the server."); return false;}}}}; setInterval(keep_alive,840000); //My session expires at 15 minutes