معاون جدید شرکت بورس انتخاب شد/ معرفی پنجمین معاون
با حکم مدیرعامل:

معاون جدید شرکت بورس انتخاب شد/ معرفی پنجمین معاون

روح الله حسینی مقدم با حکم مدیرعامل بورس به عنوان معاون جدید ناشران و اعضاء شرکت بورس و جانشین مالمیر و پنجمین معاون این حوزه منصوب شد.
 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی استعفای اوایل آذرماه امیرحمزه مالمیر از سمت معاونت ناشران و اعضای شرکت بورس، باحکم از حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس ، روح الله حسینی مقدم به عنوان معاون ناشران و اعضای بورس تهران و پنجمین معاون این حوزه منصوب شد.

حسینی مقدم دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته اقتصاد و دانشجوی دکتری این رشته، از سال 1383 در حوزه های مختلف بورس از جمله تالارهای منطقه ای، تحقیق و توسعه فعال بوده و دوره کوتاهی در واحد بازار و بیش از 4 سال در واحد نظارت بر ناشران حضور داشته و سابقه فعالیت در شرکت های سرمایه گذاری و تحلیل گری به عنوان کارشناس را دارد و از 4 سال پیش تاکنون معاون ناشران و اعضاء بورس تهران بود.

عضویت در کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان بورس از سال 91 ، تالیف کتاب های بازارگردانی در بازار اوراق بهادار و اصول سرمایه گذاری در بورس، تدریس دوره اقتصاد و سرمایه گذاری در بورس مرکز مطالعات دانشگاه شریف، مدیریت گروه تحلیل صنایع خودرو، پتروشیمی، سیمان، دارو و بیمه و برگزاری میز این صنایع با حضور مدیران صنایع و شرکت ها از دیگر فعالیت های حسینی مقدم بشمار می رود.

http://new.tse.ir/news/newsPages/news_N26492.html

متن سخنرانی اینجانب در جلسه معارفه امروز 23 آذر 1394

 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه سروران، دوستان، همکاران جدید و قدیم و بویژه اعضای محترم هیات­ مدیره دارم

 

  قبل از هر چیز فرارسیدن نهمین سالروز تاسیس شرکت بورس اوراق بهادار تهران را به تمامی همکاران، سهامداران و همچنین ذینفعان آن در بازار سرمایه تبریک و شادباش عرض می­کنم. آرزو میکنم بتوانیم سالروزی را جشن بگیریم که با همکاری هم، بازار سرمایه را به جایگاه درخور و واقعی آن در اقتصاد ملی رسانده باشیم. امید بسیار دارم که این مهم، در آینده نه چندان دور و به پشتوانه همدلی همه همکاران و سهامداران دست­یافتنی خواهد بود.

 

مفتخرم که در محضر دوستان و همکاران خوبم هستم و از حضور همه سروران ارجمند در این جلسه سپاسگذارم.

 

خدا را شاکرم که بار دیگر این امکان فراهم شد تا بتوانم در مجموعه بورس اوراق بهادار تهران و در یک حوزه جدید انجام وظیفه کنم. از اعتماد و توجه جناب آقای دکتر قالیباف­اصل کمال تشکر را دارم و قدردان لطف و عنایت ایشان هستم و امیدوارم با لطف و عنایت خدا و همراهی و همکاری همه همکاران بتوانم سربلند از عهده این مسولیت بر آیم و امید دارم که به یاری خداوند بتوانم ثابت کنم شایستگی سپردن این سمت و اعتماد را داشتم.

 

علاوه بر این اطمینان دارم که این اعتماد به بنده زمینه­ای است برای افزایش انگیزه برای همه دوستان جوان من در واحدهای مختلف که برای نقش­آفرینی و مثمر ثمر بودن در بازار سرمایه به بورس اوراق بهادار تهران آمدند و ان شالله انگیزه آنها بیش از گذشته شود.

 

بدون شک موفقیت نسبی اینجانب در حوزه ناشران، پس از لطف خدا و حمایت ها و راهنمایی­های مدیران من در سالهای مختلف به دلیل تلاش های دلسوزانه، صادقانه و مسولانه همه همکارانم بوده که جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم. از آقای ادبی دوست و همراه همیشگی من در سالهای حضور در بورس، کارشناس مطلع و با تجربه، آقایان فولادی و رضایی که بدون شک آینده درخشانی در انتظار آنهاست، آقای جباری پرتلاش و مسئول، خانمها امامی و آل احمد از کارشناسان فعال و خلاق و سرکار خانم احمدی که اخیرا به جمع ما اضافه شدند و از منش، رفتار و دانش خیلی خوبی برخوردارند. همه این دوستان در موفقیت واحد تحت مدیریت بنده نقش داشتند و بسیار زحمت کشیدند. همچنین خانم دکتر جعفری، خانم بشیری، خانم پورعبدالهی که از همکاران با دانش و با تجربه ما هستند به همراه آقایان فلاح، روحی و آدمی خدمات ارزشمندی را به مجموعه ما ارایه دادند و شایسته تقدیر هستند. علاوه بر این سرکار خانم شفیعی که کمک خیلی خوبی برای واحد ما بودند و من صرفا سعی کردم تا به شکل مناسب تلاش­های این دوستان را پیگیری کنم. برای همه این دوستان و همکاران آرزوی موفقیت دارم.

 

خوشبختانه در ادامه مسیر هم همکاران و همراهان خوبی دارم. چه در حوزه کارگزاران، چه در حوزه پذیرش شرکت­ها و البته در واحد تالارهای منطقه­ای که ضمن گستردگی جغرافیایی، دامنه وسیعی از دانش و تجربه را شامل می­شوند. حضور جناب آقای دانشور، به­عنوان برادر بزرگتر و یک همراه خوش­رو، با دانش و با شخصیت برای من بسیار غنیمت است، ضمن اینکه در مجموعه تحت مدیریت خودشان همکاران با تجربه و با دانش را گرد هم آوردند که قطعا در مسیر پیش رو کمک خوبی به من خواهند کرد. در مدیریت پذیرش که تقریبا با همه همکاران خوبم آشنایی دارم در کنار مدیریت مناسب آقای درگاهی، کارشناسان با پتانسیل و با تجربه­ای را داریم و با توجه به اینکه برنامه­های خوبی برای این واحد تدوین شده ان­شاالله بتوانیم در ماه­های باقیمانده، اقدامات و کارهای قبلی را به ثمر برسانیم. همچنانکه اشاره کردم در 21 تالار منطقه­ای تحت مدیریت، سرمایه عظیمی وجود دارد که قطعا دانش و تجربه این دوستان به رشد جایگاه بازار سرمایه کمک خواهد کرد و من هم سعی میکنم از تمام این ظرفیت­ها استفاده کنم.

 

اعتقاد دارم در این معاونت و به عبارت روشن­تر در این 4 مدیریت، کافی است در خدمت دوستان و همکاران خودم باشم و به آنها موقعیت و میدان لازم را بدهم و به آنها توجه کنم تا همچون گذشته خدمات ارزشمند آنها را شاهد باشیم و نتایج تلاش­های آنها به حرکت مستمر کاروان بازار سرمایه کمک کند.

 

برنامه ­هایی توسط جناب آقای مالمیر برای این معاونت تدوین شده که بنده خودم را متعهد می­دانم تا برای تحقق همه آنها با کمک همکاران تلاش کنم و ان­شالله در زمان لازم با کسب نظر از تیم محترم راهبری شرکت، مدیرعامل محترم و همچنین نظرخواهی از دوستانی که قبلا در این جایگاه حضور داشتند، برنامه­های مناسبی برای سال 1395 تدوین خواهیم کرد.

 

همچون 11 سال گذشته قطعا موفقیت بورس اوراق بهادار تهران برای من خیلی مهم است و برای این موفقیت همه تلاش را به کار خواهم گرفت. امیدوارم بتوانم پاسخ مناسبی به این اعتماد و انتخاب باشم.

 

برای سرور خودم جناب آقای مالمیر که اعتقاد دارم بازار سرمایه به ایشان به پاس زحمات زیاد و کم نظیری که کشیدند، سالهای سال بدهکار خواهد بود، آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و ان­شالله همواره از وجود ایشان، هم بنده و هم بورس اوراق بهادار تهران، بهره­مند باشیم.

 

من به گرمی و مهربانی همه دست­هایی که برای کمک به سمت بورس و بنده بیاید می­فشارم. مجددا از آقای دکتر قالیباف­اصل، مدیرعامل محترم، مدیران قبلی من که در حکم اساتید من هستند آقایان دکتر سنگینیان، صحرایی، دکتر رستمی، دکتر عربی، کریمی و همچنین همه دوستان و همکارانم که بنده جز زحمت برایشان نبودم و همه همکارانم در مدیریت امور ناشران کمال تشکر را دارم. از همه اعضای محترم هیات­مدیره درخواست حمایت، راهنمایی، ارشاد و توجه بیش از پیش را دارم.

خدایا چنان کن سرانجام کار                     تو خشنود باشی و ما رستگار