عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه

 
عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه
 

 به اطلاع فعالان بازار سرمایه می­رساند در راستای پوشش ریسک و حمایت از سرمایه­گذاران محترم از روز  ­دوشنبه مورخ 07 /11 /1392 عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در بورس اوراق بهادار تهران با شرایط زیر آغاز می­شود:

 

نماد معاملاتی : هکرما302

سهام پایه : صنایع پتروشیمی کرمانشاه

قیمت اعمال: 400ر10 ریال

تاریخ اعمال : 13 /02 /1393

دوره معاملاتی : از 07 /11 /1392 الی 10 /02 /1393

سقف خرید : 000ر50 اختیار فروش برای هر کد معاملاتی حقیقی (در صورت خرید بیش از این تعداد مازاد آن در تعهد عرضه کننده نمی‎باشد)

حداقل حجم عرضه روزانه : 000ر500 اختیار فروش تا زمان اتمام کل حجم عرضه

کل حجم عرضه : 000ر 000ر50 اختیار فروش

عرضه کننده : شرکت نفت و گاز پارسیان

کارگزار عرضه کننده: شرکت کارگزاری بانک صادرات ایران

شرایط تسویه تعهدات در تاریخ اعمال : پرداخت ما به التفاوت قیمت اعمال و قیمت پایانی سهم پایه به دارنده اختیارفروش تبعی بصورت نقدی و یا به صورت غیرنقدی از طریق انتقال سهم پایه از سوی عرضه کننده به دارندة اوراق و یا انتقال سهم با قیمت اعمال از دارنده اختیار فروش تبعی به عرضه کننده، برحسب اعلام فروشنده.

 لازم به ذکراست:

1-    این اوراق، معاملات ثانویه نداشته و خریداران حق فروش مجدد این اوراق را ندارند.

 2-    ساعت معاملات 12:30 الی 13و به صورت حراج پیوسته می­باشد و فقط عرضه کننده مجاز به فروش می­باشد.

 3-    کارمزد کارگزاران خریدار و فروشنده هر کدام 4 /0 درصد بوده و از حق نظارت سازمان و سایر هزینه های معاملاتی معاف می­باشد.

 4-    خریدار نمی­تواند بیش از تعداد سهام پایه­ای که در اختیار دارد، این اوراق را خریداری کند لذا تعداد اوراق اختیار فروش تبعی معتبر در پایان هر روز معاملاتی حداکثر می­تواند معادل دارایی سهامدار در سهم پایه باشد. در صورتی که تعداد اوراق اختیار فروش تبعی تحت مالکیت سهامدار از تعداد سهم پایه تحت مالکیت وی در پایان روز بیشتر شود، اوراق اختیار فروش تبعی مازاد، باطل شده و عرضه کننده تعهدی در قبال آن نخواهد داشت.

 5-    ارائه درخواست اعمال از سوی سهامدار و از طریق کارگزار وی به بورس حداکثر تا ساعت 13 روز اعمال می­باشد.

 سرمایه گذاران محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به دستورالعمل عرضه اوراق اختیار فروش تبعی در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.irbourse.com) مراجعه نمایند.

/ 0 نظر / 35 بازدید