ملی سرب و روی ایران

مدیریت نظارت بر امور ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، درخصوص موارد مطرح شرکت ملی سرب و روی توضیحاتی ارائه کرد.

 

سیدروح‌الله حسینی‌مقدم با اشاره به اینکه بحث مربوط به محیط زیست و شرکت ملی سرب و روی مربوط به 4 – 3 سال پیش است، گفت: این کارخانه در 13 کیلومتری شهر زنجان واقع است و همه مجوزهای محیط زیست را دارد و بر اساس پیگیری‌های ما، کارشناسان محیط‌زیست ارتباط مستمر با کارخانه دارند و طبق اظهارات مدیران شرکت، تکنولوژی تولید این شرکت یک تکنولوژی پذیرفته شده در دنیا است و مشابه این کارخانه در 13 کشور دنیا وجود دارد و دانش فنی آن مربوط به کشورهای اروپایی است.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی تکنولوژی کاهش آلایندگی و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در شرکت ملی سرب و روی بسیار پیشرفته است و حسگرهای تشخیص آلودگی موجود در کوره‌ها به‌صورت آنلاین گزارش‌های لحظه‌ای را به محیط زیست استان و محیط زیست کشور ارسال می‌کند. حسینی‌مقدم با تاکید بر اینکه فرآیند تولید کارخانه متوقف نیست و تولید همچنان ادامه دارد، افزود: از مدیران شرکت خواستیم در خصوص نگرانی‌های سهامداران در بازار سرمایه از طریق سایت اطلاع‌رسانی کدال شفاف‌سازی لازم را انجام دهند.

مدیران شرکت هم با تعامل با استانداری در حال پیگیری موضوع از طریق اداره محیط زیست و اداره بهداشت استان هستند.

/ 1 نظر / 7 بازدید
friendhaa

این پیام تبلیغات نیست سلام دوست عزیز به شبکه اجتماعی فرندها بیا با امکانات چت باکس+اشتراک گذاری عکس و... www.friendhaa.ir